Skip to main content

FM 200 Gazlı Söndürme Sistemleri


Yangın riskini önleme ve yangını bertaraf etme amacıyla kullanılan FM200 Gazlı Söndürme Sistemleri, oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedir. Büyük maddi kayıplara neden olan ve çalışanların can güvenliğini ciddi şekilde tehdit eden yangınların daha büyük zararlara yol açmasını önlemek yangın söndürme sistemlerinin genel amacıdır.

Gazlı söndürme sistemlerinden biri olan FM 200 söndürme sistemleri, HFC-227EA isimli gazın etkin şekilde kullanıldığı ve etkili şekilde söndürücü özelliğe sahip olduğu sistemlerdir. Otomatik söndürme mekanizmasıyla çalıştığında daha büyük alanların korunması mümkündür.

FM200 Gazlı Söndürme Sisteminin Faydaları

Yangınların hızlı bir şekilde söndürülmesinin yanı sıra yine aynı hızda kontrollü şekilde soğutulması FM 200 gazlı söndürme sisteminin faydalarından birisidir. Böylece yangının yeniden alevlenmesi ihtimali ortadan kalkmaktadır.

Kurulum maliyetinin büyük alanlar için oldukça cazip olması da FM 200 gazlı söndürme sisteminin önemli faydalarından birisidir. Düzenli şekilde kontrol edildiğinde yeniden dolum fiyatının uygunluğu ve kullanım kolaylığı diğer avantajları arasında sayılabilir.

FM200 Gazlı Söndürme Sistemi Teknik Şartnamesi

FM 200 Gazlı Söndürme Sistemi Teknik Şartnamesi, sistemin teknik özelliklerini içermesi bakımından önemlidir. Söndürme sistemi alımlarında hangi şartlara uyulacağını, kullanılacak malzemelerin detaylarını ve montaj ayrıntılarını içeren teknik şartname, belirli standartları taşımaktadır.

FM 200 Gazlı Söndürme Sistemleri 2023 - Uzay Yangın - Uzay Yangın

Kamu kurum ve kuruluşları ile büyük işletmelerin ihale süreçlerinde oluşturdukları teknik şartnameler, yangın firması ile alım yapacak kuruluş arasındaki akitlerden biridir. Şartnamelere uyulmaması durumunda alımın iptal edilmesi söz konusu olmaktadır.

FM200 Söndürme Sistemleri Bakımı

FM200 söndürme sistemleri bakımı konusunda yetkili firma ile yapacağınız düzenli kontrat ile sistemlerinizin teknik bakımı periyodik olarak yapılmaktadır. Genel basıncın kontrol edilmesi, dolum yapılması ve teknik problemlerin giderilmesi ilgili sözleşme ile yapılmaktadır.

Otomatik söndürme sistemlerinin vazgeçilmez işlemlerinden biri olan düzenli bakım sayesinde sitemin işlerliği ve acil durumlarda problemsiz çalışması sürdürülebilir hale getirilmektedir.

FM 200 Söndürme Sistemi Fiyatları

FM200 söndürme sistemi fiyatları konusunda firmamızın piyasa koşullarına entegre olmuş ücretlendirme politikası, çözüm ortaklığı yaptığımız tüm firmalara işlevsel gelmektedir. Hem yedek parçaların hem montaj ve bakım hizmetinin uygun fiyatlarla sunulması, yangın söndürme sistemine ayrılan bütçenin karşılığını fazlasıyla vermektedir.

Büyük maliyetli yatırımların makul fiyatlara sahip söndürme sistemleriyle korunması işletmenin genel bütçesi açısından da önemlidir. Bu yüzden yangın firması olarak sizlere en uygun fiyatları sunmak için çaba gösteriyoruz. Kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olmanız için yardımcı oluyoruz.