Skip to main content

Hizmetlerimiz


Uzay Yangın olarak öncelikli hedefimiz yangınların önlenmesidir. Önlenmesi mümkün olmayan yangınlarda ise can güvenliğini sağlayıp ekonomik zararı minimize etmektir. Bunun için en kaliteli söndürme sistemlerimizle profesyonel müdahaleleri mümkün kılıp, yangını başladığı noktada bertaraf etmek temel amacımızdır. Bunu sağlamak için köpüklü söndürme sistemleri, sulu söndürme sistemleri, sisli söndürme sistemleri, karbondioksitli söndürme sistemleri ve tozlu söndürme sistemleri ile hizmetinizdeyiz.

Danışmanlık

Yangına neden olabilecek etmenleri, söndürme şemasını, yangın türüne uygun söndürme sisteminin seçimini, yangın anında ve sonrasında alınacak önlemlerin tespiti konularında en yüksek standartlarda danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

yangin sondurme sistemleri hizmetlerimiz

Projelendirme

En modern yazılımlar ve yangın hesaplarını kullanarak işletmenizin ve binanızın asgari seviyede korunmasını sağlayacak projelendirme hizmetimizi uzman mühendislerimiz aracılığıyla sunuyoruz.

Malzeme Temini

Kurulu yangın söndürme sistemlerine gerekli olan tüm yedek malzemeleri temin ederek, maksimum korunma ilkesini sürdürülebilir kılıyoruz. Periyodik düzen kontrolü ile sistemlerinizin 24 saat aktif kalmasını sağlıyoruz.

Uygulama ve Montaj

Ekiplerimizin en uygun yangın söndürme sistemini montajından sonra, uzmanlarımız tarafından gerekli tüm kalite testleri yapılmaktadır.

Devreye Alma

Yangın söndürme sistemleri monte edildikten ve fonksiyon testleri yapıldıktan sonra aktive edilmektedir. Devreye alma olarak tanımladığımız bu aşamadan sonra olası yangın risklerinden korunmaya başlıyorsunuz.

Kontratlı Bakım

Yangın söndürme sistemlerimizin montajını takiben düzenli olarak periyodik kontrollerinin yapılması için kontratlı bakım hizmetini sunuyoruz. Düzenli olarak kontrolünü sağladığımız sistemlerdeki olası basınç düşüklüklerini ve aksaklıkları bu kapsamda gideriyoruz.